מבוא:

בשנת 1998 נחקק חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, שמטרתו בין השאר, לעגן את זכותם של אנשים עם מוגבלות, להשתתף באופן פעיל ועצמאי, בכל תחומי החיים.

נגישות מאפשרת שיפור באיכות החיים ושילוב אנשים בעלי מוגבלויות בחברה, בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות.

נגישות אתר האינטרנט

אתר חנין בייבי רואה חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.

האתר הונגש בהמלצה מרבית להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C’s Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

בתפריט הנגישות מצד ימין למטה בדף ניתן למצוא:

  • שינוי גודל גופן
  • שינוי ניגודיות בדף
  • הדגשת קישורים וכותרות 

להלן חלק מהפעולות שנעשו להנגשת האתר:

– אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש. – תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות. – מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר. –  האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Mozila). – התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות. – האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר. – הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים. – שינוי חדות בהירה וכהה, אפשרות העלמת צבעים.

הנגשת המקום

דלת חנות המקום רחבה ומוצבת בה רמפה להקלת הכניסה לבעלי מוגבלויות. מסדרונות המדפים רחבים ויכולים להכיל מספר אנשים. מחוץ לחנות ניתן למצוא חניות רבות.

סייגים לנגישות

יש לציין, כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויהיו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. הדבר תקף ונכון גם לגבי הנגשת המקום (החנות).

כמו כן, הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא כתבו לנו בלשונית “צור קשר”.